masaż Bielsko

Portal medyczny dla Ciebie

Potrzebujesz skorzystać z informacji na temat własnego zdrowia? Musisz wiedzieć, że dziś bardzo dużo ludzi choruje i niestety jest to spowodowane wieloma tak naprawdę czynnikami. Dlatego właśnie aby czytaj więcej »

pOZYCJONOWANIE STRON katowice

Serwis internetowy

Większość osób która prowadzi firmę jak najbardziej serio doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przygotowanie portalu lub też serwisu jest dla nich dość ważnym etapem. Tak naprawdę o rozwój firmy w czytaj więcej »

ANTYKI Kraków

Antyki w sypialni - krótka historia

Moja matka oszalała na punkcie naszego nowego domu. Cały czas jest skupiona na tym by jak najszybciej go urządzić byśmy mogli się do niego wprowadzić.  Urządzenie salonu, kuchni i łazienki umówiliśmy czytaj więcej »

 

Antyki w sypialni - krótka historia

antyki Kraków

Moja matka oszalała na punkcie naszego nowego domu. Cały czas jest skupiona na tym by jak najszybciej go urządzić byśmy mogli się do niego wprowadzić. 

Urządzenie salonu, kuchni i łazienki umówiliśmy wszyscy razem. Było przy tym bardzo dużo śmiechu, gdyż każdy z nas inaczej wyobraża sobie te pomieszczenia. 

W salonie będą białe meble. Nie jesteśmy już małymi dziećmi więc  może nie będą one się szybko budzić. Obowiązkowo muszą tam stać dwa uszaki. Bez nich wogole się nie wprowadzamy. Kuchnia ma być również w jasnych kolorach. Generalnie naszym założeniem jest by cały dom był jasny i przytulny. 

Mój pokój i pokój mojej siostry to nasza indywidualna sprawa. Na szczęście rodzice mają normalne podejście do nas i pozwalają nam decydować  w jakich warunkach chcemy mieszkać. 

Nasza mama wymyśliła sobie sypialnie w stylu romantycznym. Jeżeli myślicie, że to oznacza, że będzie tam dużo poduszek i innych dodatków to po części macie rację  Ona chce mieć tam jeszcze antyki kraków jest pełen antyków, wiec raczej nie będzie miała ze znalezieniem mebli. Będzie za to musiała przejechać się po wielu sklepach ze starociami by te swoje meble znaleźć. Ja się więc pytam po co jej to? Mało ma spraw na głowie?  Mama się uparła. Już nawet znalazła odpowiednią szafę i szafki nocne.

dobra antyki Kraków

Musi co prawda oddać je do renowacji, ale chyba nic jej nie zrazi.   

Tata na to wszytko patrzy z przymrużeniem oka. Nie wtrąca się i nie neguje. Tylko pomaga. Chyba wie, że to najbezpieczniejsze wyjście z sytuacji. Chyba też tak zrobię.